Stropná lampa Kalimantan XS, Prírodná, Good&Mojo

79,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Pridajte do svojho interiéru štýlový a prírodný prvok s nástennou lampou Kalimantan od Good&Mojo. Táto originálna lampa je vyrobená z bambusu a s priemerom 30 cm je skvelým doplnkom na stenu. Kalimantan je výrazná a jedinečná lampa, ktorá dodá vašej miestnosti šarm a príjemnú atmosféru. Jej ručne vyrobený dizajn zabezpečuje jedinečnosť každého kúsku. Good&Mojo sa zameriava na udržateľné materiály a táto lampa nie je výnimkou.

Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Kalimantan

Nástenná lampa Good&Mojo Kalimantan je pomenovaná podľa indonézskej časti ostrova Borneo, ktorá je známa svojimi tropickými pralesmi a exotickou flórou a faunou. Pásy bambusových vlákien poskytujú teplé svetlo a vytvárajú útulnú atmosféru. Táto udržateľná nástenná lampa, ktorá dodá vašej obývačke alebo spálni prírodný a moderný nádych, sa môže používať s maximálne 60W žiarovkou a objímkou E27. Ohybný kábel so systémom ručného vypínača a zástrčky umožňuje jednoduchú a všestrannú inštaláciu.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Objímka: E27

Max W: 60

Priemer: XS-30 cm

Farba: Prírodná

Materiál: Bambus, kov

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

KALIMANTAN/C8/N

8716248091602

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Farba
Prírodná
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla