Stolička Yalia, Dubové drevo, Hnedé, KaveHome

269,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Stolička Yalia je ručne vyrábaný dizajn s masívnou štruktúrou dubového dreva a sedadlom z ručne spletaného papierového lana. Je ideálne dokončená, aby do vášho domu vpustila prírodu.

Varianty

Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Yalia

Kreslo s podrúčkami vyrobené z prírodných materiálov s použitím remeselných procesov. Rám je vyrobený z masívneho dubového dreva s čiernou povrchovou úpravou, s jedinečnými tónmi a kresbami v každom kuse. Sedák je vyrobený z ručne tkaného papierového povrazu. Drevo s certifikáciou FSC™ z trvalo udržateľných lesov s kontrolovanou ťažbou. Dostupné vo viacerých povrchových úpravách.

Rozmery (VxŠxH): 82 x 54 x 54

Farba: Hnedá

Materiál: 75% dubové drevo (Quercus Petraea), 25% lano

Váha: 6,5 kg

Návod na údržbu: Výrobok čistite vlhkou handričkou navlhčenou v jemnom čističi a ihneď osušte. Oprášte ho prachovkou.

Nepoužívajte abrazívne prostriedky, ako sú acetón, bielidlá, rozpúšťadlá atď. Ak chcete predĺžiť životnosť dreveného nábytku v exteriéri, postupujte podľa špecifických pokynov na údržbu a použitie Návod na použitie a údržbu. Nábytok odporúčame pravidelne raz ročne lakovať/natierať, aby ste predišli vysychaniu, praskaniu a absorpcii vlhkosti. Nábytok skladujte v interiéri na suchom mieste. Ak ho chcete nechať vonku, chráňte ho na jeseň, v zime a v období dažďov vodotesným krytom.

C0100123CP46

Tabuľka vlastností

Materiál
Drevo
Farba
Hnedá
Prírodná
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla