Konferenčný stolík Addaia, Biely, priemer 66 cm, KaveHome

450,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe
Kolekcia Addaia s organickými tvarmi a zaoblenými líniami dodá vášmu prostrediu osobitosť. Je vyrobený z cementu a je odolný voči poveternostným vplyvom, takže si ho môžete vychutnať v dome aj mimo neho. Zaoblený dizajn tejto kolekcie vďačí za svoj tvar čistote bieleho cementu. Každý kus s vlastnou jedinečnou textúrou hovorí o jednoduchosti povýšenej na umenie. Kolekcia Addaia je dostupná v širokej škále veľkostí, ktoré sa prispôsobia vášmu priestoru a vytvorí vám prostredie šité na mieru.

Varianty

Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Rozmery (VxŠxH):  30 x 66 x 66 cm

Farba: biela

Materiál: 100 % cementové vlákno

Váha: 30 kg

Návod na údržbu: Čistite handričkou navlhčenou jemným mydlovým roztokom a ihneď osušte suchou handričkou. Prach odstráňte prachovkou.

Kvôli povahe materiálu a náhlym zmenám teploty môže mať cement mikrotrhlinky a nepravidelnosti, ktoré neovplyvňujú celistvosť produktu. Odporúčame použiť obrus a podložku, aby ste predišli škvrnám. Pri vonkajšom umiestnení skladujte stôl v zime na suchom mieste v interiéri alebo ak ho chcete nechať vonku, chráňte ho na jeseň, v zime a v daždivom období nepremokavým krytom. Svetlo a podmienky prostredia môžu skresliť vnímanie farieb produktu.

J0300079PR05

Tabuľka vlastností

Materiál
Cement
Farba
Biela
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla