Kreslo Sara, Hnedé, WOOOD

259,00 € s DPH

Nápadne subtílne vďaka svojim priateľským tvarom, luxusne mäkké čalúnenie a priateľský tvar to je kreslo Sara od holandskej interiérovej značky WOOOD. Sara zaujme v každom interiéri! Vysoké drevené nohy dodávajú dizajnu nádych, takže vaše obľúbené kreslo Sara ľahko zapadne do akéhokoľvek obytného priestoru.

Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Kreslo Sara je vyrobené z kombinácie tvrdého dreva s certifikátom FSC a MDF. Nohy sú vyrobené z brezového dreva.

Čalúnená vlnenou plyšovou látkou. Super mäkký a plyšový je tento nový rad látok: Teddy Bobare. Táto pohodlná plyšová látka je vyrobená zo 100% polyesteru a má krásne veľké vlákna. Kvôli hrúbke látky nie je možné Martindale testovať, ale látka je zaručene dostatočne pevná na intenzívne domáce použitie. Látka Bobare je veľmi stálofarebná a vďaka dlhým, nadýchaným slučkám je jemná na dotyk. V prípade našich plyšových látok dôrazne neodporúčame impregnáciu.

Rozmery (VxŠxH):  71 x 59 x 70 cm

Výška sedenia: 44 cm

Farba: Hnedá, tmavé drevo

Váha: 9 kg

Max. nosnosť: 90 kg

Materiál: Kombinácia tvrdého dreva s certifikátom FSC a MDF. Sedák je vyplnený penou VP35 a operadlo obsahuje penu VP21, látka je 100% polyester 

Použitie v exteriéri: Nie

Návod na údržbu: Na týždennú údržbu použite mäkkú kefu na nábytok alebo vysávač. V prípade akýchkoľvek škvŕn sa odporúča utrieť škvrnu mierne navlhčenou handričkou bez saponátu. Trenie spôsobuje, že sa škvrna spája medzi vláknami látky, takže trenie sa dôrazne neodporúča. V prípade plyšových látok dôrazne neodporúčame impregnáciu.

375690-TM
2024-04-19

Tabuľka vlastností

Materiál
Polyester
Tkanina
Farba
Hnedá
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla