Stojacia lampa Java s poličkou, Čierna/prírodná, Good&Mojo

329,00 € s DPH

Stojacia lampa Java od Good&Mojo s poličkami je štýlovým a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Jej jedinečný dizajn kombinuje funkčnosť s prírodným vzhľadom, umožňujúc vám vytvoriť útulný priestor s rastlinami.

Svojimi elegantnými poličkami poskytuje dostatok miesta na umiestnenie kvetináčov alebo hoci kávy, čím vytvára priestorovú kompozíciu, ktorá pridáva živosť a farebný akcent do vášho interiéru. Tento praktický prvok sa stane nielen osvetlením, ale aj dekoratívnym prvkom, ktorý ozdobí váš domov.

Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Java

Svietidlá Java sú inšpirované exotickým a prírodným prostredím ostrova Java, ktorý sa nachádza v Indonézii. Ostrov Java je známy svojou bohatou biodiverzitou, tradičným remeselníctvom a unikátnou kultúrou. Tieto prvky sú odzrkadlené v dizajne svietidiel Java, ktoré prinášajú prírodné a etnické prvky do interiéru.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde nemajú prístup k elektrickej energii.

Objímka: E27

Max W: 60

Rozmer: výška 158 cm

Rozmer tienidla: 50 x 22 cm

Farba: Čierna, prírodná

Materiál: Bambus

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

JAVA/F/FL/N/5022/BN

8716248091039

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Farba
Prírodná
Čierna
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla