Stojacia lampa Merapi 150 cm, Čierna, Good&Mojo

249,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Získajte si do vášho interiéru príjemnú atmosféru so stojacou lampou Merapi od Good&Mojo. Táto elegantná lampa je vyrobená z prírodného bambusu a s výškou 150 cm je výrazným a štýlovým prídavkom do vášho domova. Potešte sa kráse a udržateľnosti. Je to skvelý spôsob, ako si vytvoriť príjemnú atmosféru a zároveň podporovať lepšiu budúcnosť pre našu planétu.

Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

MERAPI

Krásny názov Merapi je odvodený od indonézskej sopky Merapi, ktorá je symbolom sily a zmeny. Merapi predstavuje schopnosť ľudí meniť sa a robiť udržateľné rozhodnutia, čo nám umožňuje chrániť naše životné prostredie. Nástenné svietidlo Merapi je dokonalým spôsobom, ako šíriť toto posolstvo a ukázať, že vám záleží na životnom prostredí. Vyberte si udržateľnosť s nástenným svietidlom Merapi!

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Objímka: E27       

Max W: 60       

Rozmery: Výška 150 cm

Veľkosť základne: 30,5 x 30,5 x 2,5 cm

Farba: Čierna

Materiál: Bambus, kov

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

MERAPI/FS/AD/B/3030/B

8716248091763

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Farba
Čierna
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla