Stolová lampa Java s 3 nohami, Čierna/prírodná, Good&Mojo

145,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Java od Good&Mojo je elegantná a moderná stolová lampa vyrobená z prírodných materiálov, ako je bambus a bavlna, čo jej dodáva prirodzený a ekologický charakter. Jej jednoduchý a čistý dizajn sa hodí do akéhokoľvek moderného interiéru a prinesie do vášho domova príjemnú atmosféru. Lampa Java je nielen esteticky príjemná, ale tiež si zachováva dobré svetelné vlastnosti, čím vám poskytuje dostatočné a príjemné osvetlenie pre vaše potreby.

Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Java

Svietidlá Java sú inšpirované exotickým a prírodným prostredím ostrova Java, ktorý sa nachádza v Indonézii. Ostrov Java je známy svojou bohatou biodiverzitou, tradičným remeselníctvom a unikátnou kultúrou. Tieto prvky sú odzrkadlené v dizajne svietidiel Java, ktoré prinášajú prírodné a etnické prvky do interiéru.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde nemajú prístup k elektrickej energii.

Objímka: E14

Max W: 40

Rozmer: výška 43cm

Rozmer tienidla: 32 x 18 cm

Farba: Čierna

Materiál: Bambus

El.kábel: 185 cm , textilný, čierny

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

JAVA/T/AP/N/3218/BN

8716248091190

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Farba
Prírodná
Čierna
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla