Stolova lampa Kalahari, Čierna, Good&Mojo

189,00 € s DPH

Prineste prírodnú eleganciu do svojho domova s pôsobivou stolovou lampou Kalahari od Good&Mojo. Táto jedinečná lampa je precízne vyrobená z kvalitného ratanu, čo jej dodáva štýlový a prírodný vzhľad.

Kalahari je výrazná voľba, ktorá priláka pohľady a dodá vášmu interiéru osobitý charakter. Všetky lampy sú vyrábané s najvyššou starostlivosťou, čo zaručuje ich nezameniteľnú jedinečnosť.

Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Kalahari

Lampy Good&Mojo Kalahari sú pomenované po polopúšti v južnej Afrike: Kalahari. Keďže lampa je inšpirovaná púšťou, je to vyjadrené pletením z prúteného ratanu. Tento moderný dizajn vytvára teplý a tajomný svetelný efekt vďaka prútiu. 

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Objímka: E27

Max W: 40

Celková výška: S - 48 cm, L - 65 cm

Rozmer tienidla: S - 32 x 20 cm, L - 47 x 23 cm

Farba: Čierna/Prírodná

Materiál: Ratan, eko ľan

El.kábel: 225 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

KALAHARI/T42/N/4723/B

8716248091473

Tabuľka vlastností

Materiál
Ratan
Ľan
Farba
Čierna
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla