Stropná lampa Tanami, Čierna, Good&Mojo

79,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Oživte svoj strop s jedinečnou stropnou lampou Tanami. Táto štýlová lampa s rozmermi 25x20 cm je vyrobená z ratanu, čím pridáva do vášho interiéru prírodný a elegantný dotyk. Ručná práca remeselníkov zaručuje jedinečnosť každého kúsku. Tanami stropná lampa je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí si prajú kombinovať prirodzené materiály a sofistikované osvetlenie a vytvoriť tak útulnú a štýlovú atmosféru vo svojom domove.

Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Tanami

Tanami je veľká púšť v Austrálii a to sa odráža v hravých, organických tvaroch tienidla. Lampa, ručne vyrobená z ratanu, sa skvele hodí do bohémskeho alebo škandinávskeho interiéru. Skombinujte závesné svietidlo so stropnými, stolnými, stojanovými a nástennými svietidlami zo série Tanami.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Objímka: E27       

Max W: 60       

Rozmery: priemer 25 cm, výška 20 cm

Farba: Čierna

Materiál: Ratan, kov

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

TANAMI/C/2520/B

8716248093361

Tabuľka vlastností

Materiál
Ratan
Farba
Čierna
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla