Závesná lampa Ibiza, Čierna, Good&Mojo LAAV 984

Závesná lampa Ibiza, Čierna, Good&Mojo

140,00 € s DPH

Závesná lampa Ibiza od Good&Mojo dokáže oživiť nejeden interiér. Je dostupná vo veľkostiach Ø50 x 15 cm a Ø65 x 20 cm. Svietidlo má veľkú objímku (E27) a je vhodné pre svetelný zdroj s maximálnym príkonom 60W. Závesné svietidlo Ibiza má čiernu textilnú šnúru dlhú 2 metre, takže si môžete pri inštalácii nastaviť výšku. Model je dodávaný so stropným uzáverom s priemerom 11 cm a výškou 4 cm. S kolekciou Ibiza okamžite vnesiete do svojho domova viac atmosféry a tepla.

Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Ibiza

Svietidlá Ibiza sú pomenované podľa rovnomenného ostrova Ibiza. Ibiza je známa ako ikonická destinácia pre nočný život a nekonečné letné zábavy. Názov Ibiza je spojený s pocitom slobody, radosti a energie, ktoré sa snažia preniesť aj svietidlá Ibiza. Tento názov tiež evokuje prírodný a relaxačný ráz ostrova, ktorým sa snažia svietidlá oživiť váš interiér. Good&Mojo si vytýčila cieľ vytvárať osvetlenie s pozitívnym vplyvom na ľudí a svet a pomenovanie svietidiel Ibiza je ďalším spôsobom, ako zachytiť túto atmosféru.

Vraciame ľuďom a planéte

Kúpou svetla dávaš svetlo!!  Good&Mojo je nadčasová značka ktorá kladie dôraz na udržateľnosť. A čo viac, z každého predaja venuje 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Pri výrobe používa iba trvalo udržateľné materiály ako korok, recyklovaný papier, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus vo všetkých jeho podobách.

Objímka: E27

Max W: 60

Rozmer: Ø50 x 15 cm, Ø65 x 20 cm

Farba: Čierna

Materiál: Bambus, kov

min/max výška zavesenia: 15/200 cm

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

Označenie: IBIZA/H50/B

GM8716248090292

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Kov
Farba
Čierna
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla