Závesné bambusové svietidlo Kalimantan, Good&Mojo LAAV 61

Závesné bambusové svietidlo Kalimantan, Good&Mojo

140,00 € s DPH
Dodanie 2-3 pracovné dni

Závesné bambusové svietidlo KALIMANTAN od Good&Mojo je vďaka svojmu prirodzenému vzhľadu skvelým doplnkom do vašej domácnosti alebo kancelárie. Ručne tkané bambusové prúžky pomáhajú vytvárať teplú atmosféru. Dostupné sú v troch veľkostiach. Kalimantan šikovne kombinuje prírodný materiál a súčasný dizajn vo veľmi trendovom a etnickom duchu. Toto závesné svietidlo má dvojfarebnú povrchovú úpravu. Predná časť je vyrobená z prírodného bambusu, čierna povrchová úprava vzadu dodáva svietidlu grafický nádych.

Veľkosť
Množstvo
Tovar skladom
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Kalimantan

Závesná lampa Good&Mojo Kalimantan je pomenovaná podľa indonézskej časti ostrova Borneo, ktorá je známa svojimi tropickými pralesmi a exotickou flórou a faunou. Pásy bambusových vlákien poskytujú teplé svetlo a vytvárajú útulnú atmosféru. Táto udržateľná závesná lampa, ktorá dodá vašej obývačke alebo spálni prírodný a moderný nádych, sa môže používať s maximálne 60W žiarovkou a objímkou E27. Ohybný kábel so systémom ručného vypínača a zástrčky umožňuje jednoduchú a všestrannú inštaláciu.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Zásuvka: E27         

Max W: 40     

Priemer: S-44 cm,M-60, L-87 cm

Farba:Natural/Čierna

Materiál:Bambus, kov

min/max výška zavesenia: 15/200 cm

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny         

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

GM8716248083362
1 ks.

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Farba
Prírodná

Mohlo by vás zaujímať aj

  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla