Závesná lampa Merapi, Čierna/prírodná, Good&Mojo

119,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Osviežte svoj interiér s jedinečnou zavesnou lampou Merapi od Good&Mojo. Táto elegantná lampa je vyrobená z prírodného bambusu, čo jej dodáva šarm a príjemnú atmosféru. Každý kúsok je s láskou vyrobený a zosobňuje tradičné remeslo a udržateľný dizajn.

Veľkosť
Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

MERAPI

Krásny názov Merapi je odvodený od indonézskej sopky Merapi, ktorá je symbolom sily a zmeny. Merapi predstavuje schopnosť ľudí meniť sa a robiť udržateľné rozhodnutia, čo nám umožňuje chrániť naše životné prostredie. Nástenné svietidlo Merapi je dokonalým spôsobom, ako šíriť toto posolstvo a ukázať, že vám záleží na životnom prostredí. Vyberte si udržateľnosť s nástenným svietidlom Merapi!

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Objímka: E27       

Max W: 60       

Rozmery: S - 30 x 30 cm, L - 40 x 42 cm

Farba: Prírodná/Čierna

Materiál: Bambus, kov

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

MERAPI/H30/BN

MERAPI/H42/BN

8716248093132

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Farba
Čierna
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla