Závesná lampa Tanami, Prírodná, Good&Mojo

99,00 € s DPH

Lampa Tanami sa vyznačuje vzdušnosťou a viditeľnosťou, čo nie je prekvapujúce, pretože jej názov je inšpirovaný púšťou severnej Austrálie. Ručne tkané ratanové tienidlo vnesie do vášho interiéru žiadanú dávku prírody a keď objavíte všetky jeho verzie, sme si istí, že nezostanete len pri jednej. Lampy od Good&Mojo sú ručne vyrobené remeselníkmi v malých miestnych komunitách vo Vietname a upletenie jednej lampy tradičnou technikou trvá tri až šesť hodín. Za každú predanú lampu značka daruje združeniu WakaWaka a zasadí strom v rámci programu Eden Reforestation Projects.

Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Tanami

Tanami je veľká púšť v Austrálii a to sa odráža v hravých, organických tvaroch tienidla. Lampa, ručne vyrobená z ratanu, sa skvele hodí do bohémskeho alebo škandinávskeho interiéru. Skombinujte závesné svietidlo so stropnými, stolnými, stojanovými a nástennými svietidlami zo série Tanami.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Objímka: E27       

Max W: 60       

Rozmery: priemer 55 cm, výška 14 cm

Farba: Prírodná/Čierna

Materiál: Ratan, kov

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

TANAMI/H/4010/N

TANAMI/H/5514/N

8716248093569

Tabuľka vlastností

Materiál
Ratan
Farba
Prírodná
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla