Závesná lampa Tanami, set 3 ks, Prírodná, Good&Mojo

219,00 € s DPH

Závesná lampa Tanami je cenným doplnkom do Vášho interiéru. Tanami je kombináciou troch rôznych tienidiel v prírodnej alebo čiernej farbe. Spolu má toto závesné svietidlo rozmer 53x49x49 cm. Závesné svietidlá sú dodávané bez svetelného zdroja.

Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Tanami

Tanami je veľká púšť v Austrálii a to sa odráža v hravých, organických tvaroch tienidla. Lampa, ručne vyrobená z ratanu, sa skvele hodí do bohémskeho alebo škandinávskeho interiéru. Skombinujte závesné svietidlo so stropnými, stolnými, stojanovými a nástennými svietidlami zo série Tanami.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Objímka: E27       

Max W: 60       

Rozmery: 18 x 25 cm + 18 x 35 cm + 25 x 20 cm

Farba: Prírodná/Čierna

Materiál: Ratan, kov

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

TANAMI/H3/N

8716248094108
2024-05-24

Tabuľka vlastností

Materiál
Ratan
Farba
Prírodná
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla