Závesná lampa Ubud, Prírodná, Good&Mojo

229,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Predstavujeme úžasnú závesnú lampu Ubud od Good&Mojo, ekologické riešenie osvetlenia, ktoré kombinuje udržateľné materiály a moderný dizajn. Tienidlo je ručne vyrobené z tkaného bambusu a má jedinečný vzor, ktorý dodá teplo a textúru každému priestoru. Závesné svietidlo Ubud je dostupné v prírodnom/čiernom alebo prírodnom prevedení, vďaka čomu si môžete vybrať perfektné tienidlo, ktoré doplní váš interiér.

Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Ubud

Predstavujeme úžasnú závesnú lampu Ubud od Good&Mojo, ekologické riešenie osvetlenia, ktoré kombinuje udržateľné materiály a moderný dizajn. Tienidlo je ručne vyrobené z tkaného bambusu a má jedinečný vzor, ktorý dodá teplo a textúru každému priestoru. Závesné svietidlo Ubud je dostupné v prírodnom/čiernom alebo prírodnom prevedení, vďaka čomu si môžete vybrať perfektné tienidlo, ktoré doplní váš interiér. 

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Táto lampa je vyrobená z bambusu, ktorý je silná, pružná a rýchlo rastúca rastlina. Najrýchlejšie rastúci druh môže dosiahnuť 100 cm za 24 hodín a po odrezaní dorastie. Nemusíte znova sadiť semená a produkuje viac kyslíka ako stromy!

Objímka: E27       

Max W: 60       

Rozmer: 60 x 18 cm

Farba: Prírodná/Čierna

Materiál: Bambus, kov

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

ZANZIBAR/W/5514/W

UBUD/H/6018/N

8716248093798

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Farba
Prírodná
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla