Zoznam produktov značky "Bloomingville"

Bloomingville, poháňaný fascináciou pre severský štýl a bývanie, bol založený v roku 2000. Stalo sa to s takou veľkou vášňou a úspechom, že sa spoločnosť stala súčasťou Regent Holding v roku 2014. Bloomingville bol potom uvedený na trh v USA, čím zaujal nový trh. so škandinávskym dizajnom domáceho interiéru.

Bloomingville je prvým nápadom talentovanej dánskej Číňanky Betiny Stampe, pokračovateľky francúzskych starožitností a autentických čipsov. Od založenia Bloomingville v roku 2000 definovala svoj vlastný štýl spoluprácou s európskymi dizajnérmi, ktorí čelili surovým materiálom, ručne vyrábaným produktom a revidovaným vintage.

Po tom, čo značka zaznamenala veľký úspech v Dánsku, začala označovať svoje vlastné produkty. Dnes je väčšina výtvorov navrhovaných značkou „in-house“. V rozhodne škandinávskom štýle si dizajnéri myslia, že produkty sa zmenili na šarm a nostalgiu, často prepracúvajú klasiku: „aktualizovaný ročník“.

Podeľte sa o svoj štýl. Povedzte svoj príbeh. Zmeňte svoj domov. Filozofiou Bloomingville je vytvárať návrhy, ktoré prinášajú šťastie prostredníctvom zmeny. Nájdite rozsiahly sortiment domácich doplnkov a riadu od Bloomingville u nás v LAAV!

Počet produktov: 194

Zobrazené produkty: 1-18 z 194 položiek
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla