Nástenná lampa Pantanal, prírodná/červená, Good&Mojo

79,00 € s DPH

Nástenná lampa vyrobená zo 100% udržateľnej morskej trávy. Dizajn pripomína tradičné pletené misky a prináša do miestnosti jedinečný štýl. V kombinácii s viacerými kusmi vytvoríte nástennú dekoráciu a svetlo v jednom . A čo viac, jedna lampa = jeden vysadený strom. Dostupná aj ako závesná a stropná.

Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Pantanal

Nástenná lampa vyrobená zo 100% udržateľnej morskej trávy. Dizajn pripomína tradičné pletené misky a prináša do miestnosti jedinečný štýl. V kombinácii s viacerými kusmi vytvoríte nástennú dekoráciu a svetlo v jednom . A čo viac, jedna lampa = jeden vysadený strom.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Tkané detaily z morskej trávy v hnedej, čiernej alebo červenej farbe dodávajú nádych prirodzenej krásy a robia každú lampu skutočne jedinečnou. 

Objímka: E27       

Max W: 60       

Rozmer: 45 x 9 cm

Farba: Prírodná/Červená

Materiál: Morská tráva, bambus, kov

Ovládanie: ručne _ tlačítko na kábli

El.kábel: 250 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

8716248093286

Tabuľka vlastností

Materiál
Morská tráva
Farba
Prírodná

Mohlo by vás zaujímať aj

  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla