Stropná lampa Pantanal prírodná/hnedá, Good&Mojo

79,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Vyberte si stropné svietidlo Pantanal z morskej trávy pre štýlové a udržateľné riešenie osvetlenia, ktoré zvýrazní krásu vášho domova. Dizajn pripomína tradičné pletené misky a prináša do miestnosti jedinečný štýl. Dôverujte záväzku spoločnosti Good & Mojo k udržateľnosti a kvalite, aby sme vám poskytli jedinečný a ekologický produkt, ktorý obstojí v skúške času. Dostupná aj ako nástenná a závesná.

Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Pantanal

Vyberte si stropné svietidlo Pantanal z morskej trávy pre štýlové a udržateľné riešenie osvetlenia, ktoré zvýrazní krásu vášho domova. Dizajn pripomína tradičné pletené misky a prináša do miestnosti jedinečný štýl. Dôverujte záväzku spoločnosti Good & Mojo k udržateľnosti a kvalite, aby sme vám poskytli jedinečný a ekologický produkt, ktorý obstojí v skúške času.

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Tkané detaily z morskej trávy v hnedej, čiernej alebo červenej farbe dodávajú nádych prirodzenej krásy a robia každú lampu skutočne jedinečnou. 

Objímka: E27       

Max W: 60       

Rozmer: 45 x 9 cm

Farba: Prírodná/Hnedá

Materiál: Morská tráva, bambus, kov

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

8716248093217

Tabuľka vlastností

Materiál
Morská tráva
Farba
Prírodná

Mohlo by vás zaujímať aj

  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla