Závesná lampa Zanzibar, Biela, Good&Mojo

119,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Závesné svietidlo Zanzibar je elegantný, nadčasový a odolný výrobok, ktorý sa perfektne hodí do každého interiéru. Plochá lampa je vyrobená z odolného ratanu a je skutočným lákadlom v každej miestnosti. Závesné svietidlo Zanzibar bolo navrhnuté s dôrazom na udržateľnosť a zodpovednú spotrebu. Je vyrobené z prírodného ratanu farbeného na čierno a je nielen funkčný, ale aj estetický. Zanzibar je jedinečným doplnkom do každej miestnosti a hodí sa k udržateľnému životnému štýlu.

Veľkosť
Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Zanzibar

Nástenná lampa Zanzibar je udržateľná a všestranná možnosť osvetlenia, ktorá kombinuje moderný dizajn s tradičnými materiálmi. Jej tkané ratanové tienidlo je ručne vyrobené skúsenými remeselníkmi a je dostupné v bielej, čiernej alebo prírodnej farbe. 

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii.

Objímka: E27       

Max W: 60       

Priemer: S-40 cm, L-55 cm

Farba: Biela/Čierna

Materiál: Ratan, kov

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

ZANZIBAR/H/4012/W

8716248093941

Tabuľka vlastností

Materiál
Ratan
Farba
Biela
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla