Stojacia lampa Ibiza, Prírodná, Good&Mojo

239,00 € s DPH
Dodanie 3-4 týždňe

Stojacia lampa Ibiza od Good&Mojo je inšpirovaná slávnou atmosférou a prírodnou krásou ostrova Ibiza. Svojím jednoduchým a elegantným dizajnom prináša do vášho interiéru dotyk žiarivosti a nekonvenčného štýlu.

Výška
Množstvo
Na objednanie (Dodanie 3-4 týždňe)
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Ibiza

Svietidlá Ibiza sú pomenované podľa rovnomenného ostrova Ibiza. Ibiza je známa ako ikonická destinácia pre nočný život a nekonečné letné zábavy. Názov Ibiza je spojený s pocitom slobody, radosti a energie, ktoré sa snažia preniesť aj svietidlá Ibiza. Tento názov tiež evokuje prírodný a relaxačný ráz ostrova, ktorým sa snažia svietidlá oživiť váš interiér. Good&Mojo si vytýčila cieľ vytvárať osvetlenie s pozitívnym vplyvom na ľudí a svet a pomenovanie svietidiel Ibiza je ďalším spôsobom, ako zachytiť túto atmosféru.

Vraciame ľuďom a planéte

Kúpou svetla dávaš svetlo!!  Good&Mojo je nadčasová značka ktorá kladie dôraz na udržateľnosť. A čo viac, z každého predaja venuje 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii. Pri výrobe používa iba trvalo udržateľné materiály ako korok, recyklovaný papier, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus vo všetkých jeho podobách.

Objímka: E27

Max W: 60

Výška: S = 150 cm, L = 176 cm

Rozmer tienidla pri: S = 50 x 15 cm, L = 65 x 20 cm

Farba: Prírodná

Materiál: Bambus, kov

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

IBIZA/F/AD/N/65/N

IBIZA/FS/AD/N/50/N

8716248090278

Tabuľka vlastností

Materiál
Bambus
Farba
Prírodná
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla