Stojacia lampa Iguazu L, Prírodná, Good&Mojo

319,00 € s DPH

Stojacia lampa Iguazu od Good&Mojo je výnimočným kúskom osvetlenia, ktorý prinesie do vášho interiéru štýlový a prírodný akcent. Svojím elegantným dizajnom a jedinečnými materiálmi pôsobí ako zaujímavý a vkusný doplnok do každej miestnosti.

Lampa Iguazu je vyrobená s ohľadom na udržateľnosť a využíva prírodné materiály ako juta a bambus. Tieto prírodné prvky jej dodávajú šarm a dotvárajú jej organický vzhľad.

Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zdarma nad 100€

 

Nad 150€ prehoz podľa vášho výberu.

 

Vyberané dizajnérmi

 

Európske značky

Iguazu

Svietidlá Iguazu sú inšpirované národným parkom Iguazú, ktorý sa nachádza na hraniciach Argentíny a Brazílie. Národný park Iguazú je známy svojimi impozantnými vodopádmi, ktoré sú jednými z najväčších na svete. Ich názov pochádza z indiánskeho jazyka Guarani a znamená "veľká voda".

Vraciame ľuďom a planéte

Good&Mojo používa vo všetkých svojich variantoch len udržateľné materiály, ako je recyklovaný papier, korok, drevené štiepky, ekologické plátno a bambus. Za každú predanú lampu prispievajú 5% nadácii WakaWaka, ktorá poskytuje solárne osvetlenie rodinám v núdzi v krajinách kde  nemajú prístup k elektrickej energii.

Objímka: E27       

Max W: 60       

Výška: 176 cm

Rozmer tienidla: 55 x 14 cm

Farba: Prírodná

Materiál: Juta, bambus

El.kábel: 200 cm , textilný, čierny 

Súčasťou balenia NIE JE žiarovka

IGUAZU/F/AD/N/5514/N

8716248090452
2024-08-03

Tabuľka vlastností

Materiál
Juta
Farba
Prírodná
  • Registrácia

Registrácia

Máte už založený účet?
Prihláste sa alebo Obnova hesla